Ученици
Корисни линкови
Адреса
Архива
ДРУГО МЕСТО У ОДБОЈЦИ
Друго место на Општинском такмичењу у одбојци освојила је екипа девојчица наше школе у саставу: Симона Марјановић VII2, Лена Јовановић VII2, Лена Ђоковић VII2, Анастасија Вушковић VII2, Маја Лакетић VII2, Теона Голубовић VII2, Ива Спаловић VIII4, Сташа Стешевић VIII4, Катарина Зечевић VIII1, Јована Јараковић VIII1, Милица Станојевић VIII1 и Милица Гавриловић VIII1 .
Честитамо свим ученицима и њиховој наставници Марини Алексић на постигнутим резултатима.
ЈЕСЕЊИ РАСПУСТ
НАЈВАЖНИЈЕ ЈЕ ЗДРАВЉЕ ДЕЦЕ
![]() |
У нашу школу, за наше најмлађе ученике, стигла су четири савремена уређаја за пречишћивање ваздуха. |




