Ученици
Корисни линкови
Адреса
Архива
ДРУГО МЕСТО НА СРПСКОЈ ИНФОРМАТИЧКОЈ ОЛИМПИЈАДИ
![]() |
У организацији Друштва математичара Србије, у петак, 15. 5. 2025.. године, у Рачунасрској гимназији у Београду, одржана је Српска информатичка олимпијада. |
Марија Минић и Вук Филиповић, наши ученици осмог разреда, учествовали су на овом такмичењу и остварили изузетан успех освојивши друго место. Овим резултатом изборили су и пласман на квалификационо такмичење за тим Србије за наредну школску годину, чиме су још једном потврдили своје знање, упорност и таленат у области информатике.
Честитамо ученицима и њиховој наставници Јелици Стевановић на постигнитим резултатима. Браво!



