ПОСЕТА ПРЕДШКОЛАЦА НАШОЈ ШКОЛИ

Предшколци вртића „Полетарац“ и „Бамби“ посетили су нашу школу. Добрдошлицу смо им пожелели приредбом коју су припремили ученици и наставници наше школе.

Будући прваци посетили су библиотеку и кабинете за ликовну и музичку културу. Хемију су упознали кроз експерименте које су извели ученици осмог разреда. Посетили су и продужени боравак и малу фискултурну салу. Дружење смо наставили са ученицима и учитељицама четвртог разреда. Предшколци су имали прилику да виде како изгледа школски час и да заједно са четвртацима уче прва слова и бројеве. Они су им захвалили на посети, уз бомбоне и новогодишње честитке које су за њих направили. Упознајући школу, предшколци су видели  и мали зоолошки врт у холу, као и школска игралишта. За крај дружења оставили смо штафетне игре у великој сали за физичко. Посета је, на обострано задовољство, завршена уз балоне и жељу да се у клупама видимо наредне школске године.

Јелена Вуловић