ул. Хаџи Мелентијева б.б. Ужице
тел: 031/517-589
E-mail: osnmatic@gmail.com

Архива

Посета Установе за одрасле и старије "Забучје"(при Центру за социјални рад Ужице)

Прва недеља октобра је Дечија недеља, а месец октобар је месец старих. Током обележавања  Дечије недеље у чколи, потекла је иницијатива да у оквиру месеца старих ученици и наставници посете Установу за смештај старих лица.

Посета је реализована 25. октобра 2012. године. Ученици петог разреда за ову прилику припремили су пригодан културно-уметнички програм, аученици шестог разреда поклонили су неколико слика и предмета које су израдили на часовима Цртања, сликања  и вајања.

Установу за одрасле и старије посетила су двадесет три ученика са својим учитељицама Илинком Милановић и Љиљаном Оташевић, наставницом ликовне културе Оливером Шуљагић и школским педагогом Севдом Рамовић.

Посета је реализована у сардњи са Центром за социјални рад Ужице, који је обезбедио превоз ученика и наставника.

Намера и жеља ученика и наставника школе је да оваква дружења постану традиционална.

Школски педагог

Севда Рамовић