Дрво генерације

gen drvo

Дечиjи савез школе, у сарадњи са Шумским газдинством града, спровео је акцију под називом „Дрво генерације“. Генерација ученика првог разреда посадила је дрво у атријуму школе.

Дечија недеља

Црте

У оквиру Дечије недеље, цртежима најразноврснијих мотива, ученици првог разреда осликали су и улепшали простор испред школе.

Маскенбал 2012.

петак 5. октобра у нашој школи одржан је маскенбал у организацији ученика и учитеља првог разреда.

Опширније: Маскенбал 2012.

Свечани пријем првака

прваци

Свечани пријем првака организован је у нашој школи и ове школске године. Уз присуство великог броја родитеља, деце, учитеља и наставника, пригодном приредбом коју су припремиле учитељице са ученицима другог и четвртог разреда, свечано је обележен први школски дан и почетак школовања за сто три ђака – првака.