МЕЂУНАРОДНИ ДАН ОСОБА СА ИНВАЛИДИТЕТОМ

2021Medjunarodnidanosobasainvaliditetom1

Међународни дан особа са инвалидитетом  обележава се широм света 3. децембра. Ученици млађих разреда одељења ученика са сметњама у развоју имали су тог дана низ заједничких активности са вршњацима из редовних одељења.

Заједно са ученицима II3 украсили су штампана слова. Добили су их на поклон са жељом да им олакшају читање и писање. Ученике II4 угостили су у својој учионици.

Показали су им сваки кутак простора, паное, радове, комуникаторе, материјале за учење, занимљиве игрице. Уживали су у заједничком певању и рецитовању. Њиховим поклонима украшена је новогодишња јелка.

Хвала другари, учитељице и наставници за пажњу, љубав и подршку коју нам свакодневно пружате током учења и одрастања!

Дефектолог Нада Марић

2021Medjunarodnidanosobasainvaliditetom32021Medjunarodnidanosobasainvaliditetom5

2021Medjunarodnidanosobasainvaliditetom4 2021Medjunarodnidanosobasainvaliditetom2