ДВА ПЛАСМАНА НА МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ

Dabar

На школском такмичењу, у оквиру Међународног такмичења из рачунарске и информатичке писмености „Дабар“, учествовали су сви ученици другог циклуса наше школе. На Републичко такмичење пласирали су се ученици VIВукашин Вучковић и Иван Јевтић, који су остварили максималан број бодова на школском такмичењу.

Похваљени су ученици са остварених 11 од максимално 12 бодова: Максим Богићевић, Давид Мићић, Јован Радојичић, Младен Ристановић, Лука Пушоњић, Огњен Васић, Јана Вјетровић, Ева Жунић, Андреј Радичевић, као и ученици који су остварили 10 бодова: Андреј Божовић, Анђела Делић, Вукашин Ђурић, Лена Ковачевић, Матеја Лазић, Хана Миросавић, Хелена Софијанић, Сташа Стешевић, Јована Кривокапић и Михаило Зарић.

Честитамо свим ученицима и њиховој наставници Јелици Стевановић на постигнутим резултатима и желимо им пуно успеха на Републичком такмичењу.

2021Dabar