ОБЕЛЕЖЕН СВЕТСКИ ДАН ОСОБА СА ИНВАЛИДИТЕТОМ

2021Svetskidanosobasainvaliditetom1

Ученици I3  одељења, у сарадњи са ученицима који се образују уз додатну подршку, обележили су Дан особа са инвалидитетом низом активности. Овај дан су провели заједно у игри и учењу.

2021Svetskidanosobasainvaliditetom2

2021Svetskidanosobasainvaliditetom3

Тачније, прваци су били гости наших ученика који се образују уз посебну подршку.  Они су, као прави домаћини, прваке прво упознали са својом учионицом, играчкама и материјалима који им олакшавају учење. Ученици првог разреда припремили су изненађење за њих.  Обрадовали су их разноврсним дидактичким материјалима и новогодишњим украсима, које су специјално и с пуно љубави за њих израдили. Након тога, заједно су цртали, бојили и играли домине. На крају, оно што сва деца највише воле, засладили су се разним слаткишима. Читаве наредне недеље ученици I3 наставиће дружење и учење са другарима који се образују уз посебну подршку.

Ана Радојчић