ПРИЈЕМ ЂАКА ПРВАКА

Овогодишњи сусрет са будућим првацима ОШ „Нада Матић“  разликовао се од претходних  због актуелне епидемиолошке ситуације. Пријем је одржан  31.8.2020. године, у 10 часова, у школском  дворишту сходно препорукама Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Наша школа уписала је пет одељења првог разреда – четири  у матичној школи и једно у издвојеном одељењу у Гостиници. Најмлађим основцима и њиховим родитељима  добродошлицу је пожелела  директорка школе  Бранислава Јовичић. Наше прваке поздравила је и градоначелница Ужица др Јелена Раковић Радивојевић.  У свом обраћању их је замолила да се придржавају свих епидемиолошких мера како би сачували себе и своје другаре. Међутим, узбуђење код наших првака највише се осетило када је кренуло упознавање са учитељицом. Иста усхићеност огледала се и на лицима учитељица - Илинке Милановић, Олге Прохоров Стојменов, Славице Ћериман Китић, Љиљане Оташевић и Душанке Грујичић. Овај дан је почетак новог поглавља у животу наших најмлађих ученика, а и запослених.

Свим ученицима, родитељима и запосленима желимо успешну школску годину!