ХУМАНОСТ НА ДЕЛУ

И у овим, за све нас, тешким данима, појаве се људи који унесу ведрину и веру у лепшу будућност. То су постигли ужички момци, који су желели да остану анонимни, својом хуманошћу. Они су  обрадовали Наташу и Јовану, сестре и ученице наше школе, поклонивши им лаптоп како би могле да прате онлајн наставу.

Хвала вам, момци! Захваљујемо се и Радмили Божанић, наставници информатике и рачунарства, која је помогла да се читава ова прича реализује.

МЕЂУНАРОДНО ТЕСТИРАЊЕ ПИРЛС 2021

2021TPirlsIEA

Међународно тестирање о развоју читалачке писмености ПИРЛС 2021 спроведено је 30.03.2021. године у IV/2, одељењe учитељице Миленке Лазић.

Опширније: МЕЂУНАРОДНО ТЕСТИРАЊЕ ПИРЛС 2021

Наставници физичког васпитања, музичке и ликовне културе Златиборског округа присуствовали су онлајн конференцији коју је 30. марта 2021. године организовала Александра Тијанић Славујевић, саветник-спољни сарадник ШУ Ужице.

Опширније: ПРОБЛЕМИ ОЦЕЊИВАЊА У НАСТАВИ ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ У ПОСЕБНИМ ОКОЛНОСТИМА И НАЧИНИ ЊИХОВОГ РЕШАВАЊА