ДОДЕЛА ДИПЛОМА ”ВУК КАРАЏИЋ”

Данас је у холу наше  школе одржан пријем поводом свечане доделе диплома ”Вук Караџић” и проглашења ђака генерације.

Ученике и њихове родитеље поздравила је Марина Лазић, помоћник директора, и Снежана Цветковић, професор српског језика и књижевности. Изразиле су велико задовољство што је њима припала част да похвале и награде најуспешније ученике ове генерације. Награђено је десет ученика који су носиоци дипломе „Вук Караџић“: Кристијан Милутиновић VIII1, Урош Мирковић VIII1, Јулијана Ирић VIII2, Маја Иванковић VIII2, Андријана Цицварић VIII2, Маша Шишић VIII2, Владимир Влаховић VIII3, Марко Дрндаревић VIII4, Вања Мојсиловић VIII4 и Благомир Косић VIII5. За ђака генерације проглашена је Јулијана Ирић, ученица VIII2, која је постигла значајне резултате на свим нивоима такмичења.

Честитамо свим награђеним ученицима и желимо им много успеха и среће у даљем школовању.