УСПЕШНИ НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ

2019Atletika

На Окружном такмичењу у атлетици, у оквиру Олимпијских спортских игара ученика основних школа Републике Србије, ученици наше школе постигли су запажене резултате.

Екипа дечака (Никола Стешевић VII2, Антоније Јелисавчић VII2, Алекса Маљевић VIII2, Павле Ристовић VIII4, Никола МаринковићVII1, Огњен Тодоровић VII4, Урош Мирковић VIII1, Урош Милићевић VIII2, Страхиња Милошевић VIII3) освојила је друго, а екипа девојчица (Неда Брковић VI1, Душица Вујовић VII3, Ивана Васиљевић VIII4, Нина Ђокић VIII1, Александра Бонџулић VIII2, Анђела Сташић VII4, Николина Хорхајн VIII3) треће место у екипном пласману.

У појединачном пласману, друго место освојили су:

– Неда Брковић VI1 (трка на 600 m);

– Душица Вујовић VII3 (трка на 100 m);

– Ивана Васиљевић VIII4 (скок у вис);

– Павле Ристовић VIII4 (скок у даљ);

– Никола Стешевић VII2, Антоније Јелисавчић VII2, Алекса Маљевић VIII2 и Павле Ристовић VIII4 (штафета 4 Х 100 m);

Треће место, у појединачном пласману, освојили су:

– Никола МаринковићVII1 (скок у вис);

Огњен Тодоровић VII4 (трка на 800 m);

– Софија ЧоловићVII1, Нађа Цицварић VII2, Душица Вујовић VII3и Ивана Васиљевић VIII4 (штафета 4 Х 100 m).

Павле Ристовић VIII4 се пласирао на Међуокружно такмичење у скоку у даљ.

Честитамо свим ученицима и наставници Марини Алексић на постигнутим резултатима.