УСПЕШНИ НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

20Istorija

На Општинском такмичењу из историје прво место освојио је Марко Дрндаревић VIII4, друго место Филип Влашковић VIII2, а треће место Тодор Алексић VI1

Тадеј Ивановић VI3 и Вања Мојсиловић VIII4.

Честитамо ученицима и њиховим наставницама Ани Веснић и Јелени Кузмић на постигнутим резултатима.

ЗАПАЖЕНИ РЕЗУЛТАТИ НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

2018fizika

На Окружном такмичењу изфизике друго место освојили су Матија Продановић VII1, Маша Шишић VIII2 и Марко Дрндаревић VIII4, а треће место Лука Бакић VII2.

Честитамо ученицима и њиховим наставницима Данки Милићевић Тасић и Ивану Жунућу на постигнутим резултатима.

OБУКА ЗА УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ

pravadeteta

Обука за Ученички парламент одржана је 14. 3. 2020. године, у ОШ Нада Матић. Обуку је похађало 25 ученика, а реализаторка обуке била је Оливера Шуљагић, наставница ликовне културе.

Опширније: OБУКА ЗА УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ

ДРУГО МЕСТО НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Engleski2020

Кристијан Милутиновић VIII1 освојио је друго место на Окружном такмичењу из енглеског језика. Честитамо ученику и његовој наставници Марини Деспотовић на постигнутом резултату.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Engleski2020

Данас је у нашој школи одржано Окружно такмичење из енглеског језика. На такмичењу су учествовала 22 ученика из Златиборског округа. Резултате такмичења можете погледати овде.