ЗАПАЖЕНИ РЕЗУЛТАТИ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

2019matematika

Прво место на Општинском такмичењу из математике освојили су Младен Ристановић III1, Новак Дамјановић IV2 и Николина Гаговић IV2, друго место Милан Топаловић III3, Филип Јевтовић III2, Аница Пауновић IV3 и Јулијана Ирић VII2, треће место Катарина Зечевић III1, Јана Максимовић III2, Иван Јевтић III3,

Јован Радојичић III1, Нађа Стефановић IV3, Лазар Мурић IV4, Огњен Богдановић IV1, Ивана Богићевић IV3, Урош Радојичић VI1, Матија Продановић VI1, Марко Дрндаревић VII4 и Сања Васовић VIII2а похваљени су Огњен Буквић III2, Урош Јовановић III3, Богдан Кузмић IV1 и Анастасија Шеврт IV2.

Честитамо ученицима и њиховим наставницима Илинки Милановић, Олги Прохоров Стојменов, Нади Костић, Гордани Јовановић, Милени Гудурић, Сањи Чутовић, Мирјани Цвијовић, Ани Делић, Невени Аранђеловић и Марку Стрики на постигнутим резултатима. 

УСПЕШНИ БИОЛОЗИ

2019biologija

Друго место на Општинском такмичењу из биологије освојили су Благомир Косић VII ИО Гостиница, Теодора Јањушевић VIII3, Рајко Ко-

вачевић VIII3 и Мина Јанковић VIII3, а треће место Дуња Шпијуновић VII1.

Честитамо ученицима и њиховим наставницима Мирјани Николић Матовић, Биљани Јововић и Драгани Дулановић Суботић на постигнутим резултатима.

ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

istorija

Друго место на Општинском такмичењу из историје освојила је Ема Гускић  VIII3, а треће Далибор Ђокановић VI1.

Честитамо ученицима и њиховим наставницама Ани Веснић и Јелени Кузмић на постигнутим резултатима. 

ДРУГО МЕСТО ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

2019geografija

Друго место на Општинском такмичењу из географије освојила је Ивана Ходак VIII3.

Честитамо ученици и њеном наставнику Предрагу Јовановићу на постигнутом резултату. 

ТРЕЋЕ МЕСТО У КОШАРЦИ

kosarka

Треће место на Општинском такмичењу у кошарци, у оквиру Олимпијских спортских игара ученика основних школа Републике Србије, освојили су: Филип Којадиновић VIII2, Лазар Ђерић VII3, Јован Јовановић VIII1, Лука Ђенадић VIII4, Борко Филиповић VIII2, Филип Мијатовић VIII2, Матија

Продановић VI1, Војин Божовић VI3, Лазар Кнежевић VIII4, Стефан Аџемовић VII3 и Лука Вучковић VI3.

Честитамо ученицима и њиховој наставници Милки Томашевић на постигнутим резултатима.