НАШЕ УЧЕНИЦЕ У СОЧИЈУ

Ученице седмог разреда наше школе Маша Шишић 7/2 и Дуња Шпијуновић 7/1, заједно са ученицима Прве основне школе краља Петра II и OШ „Стари град“, налазе се у Руској Федерацији, у коју су отпутовале на позив градоначелника Сочија.

Опширније: НАШЕ УЧЕНИЦЕ У СОЧИЈУ

УЧЕСНИЦИ РЕПУБЛИЧКИХ ТАКМИЧЕЊА

aplauz

Мина Јанковић VIII3 учествовала је на на Републичком такмичењу из биологије (наставница Мирјана Николић Матовић), а Урош Радојичић VI1 на Републичком такмичењу из математике (наставница Невена Аранђеловић).

Честитамо ученицима и њиховим наставницама на постигнутим резултатима.

ДРУГО И ТРЕЋЕ МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

2019sj

Јулијана Ирић VII2 освојила је друго, а Маша Шишић VII2 треће место на Републичком такмичењу из српског језика.

Честитамо ученицама и њиховој наставници Снежани Цветковић на постигнутим резултатима.

УСПЕШНЕ НА МУЗИЧКИМ ТАКМИЧЕЊИМА

2019MuzickaKultura

Исидора Николић III4 и Мина Деспотовић III2 освојиле су прву награду на IV Школском такмичењу гудача у Музичкој школи „Војислав Лале Стефановић“ у Ужицу, а Магдалена Петровић III2 другу награду.

Ученице IV1Ангелина Зечевић и Нађа Аћимовић освојиле су другу награду на Школском такмичењу из клавира у Музичкој школи „Војислав Лале Стефановић“ у Ужицу.

Честитамо ученицама на постигнутим резултатима.

ТРЕЋЕ МЕСТО НА ТАКМИЧЕЊУ „ЦРВЕНОГ КРСТА“

2019CrveniKrst

Треће место у квизу „Шта знам о Црвеном крсту“ освојила је екипа ученика IV разреда наше школе у саставу: Исидора Мојсиловић IV1, Петра Трипковић IV1, Анастасија Шеврт IV2 и Николина Гаговић IV2.

Честитамо ученицама и њиховим учитељицама Гордани Јовановић и Сањи Чутовић на постигнутом резултату.